Mezei Gábor design studio / Služby
fekete-mont.sk mediterranstyle.sk tucsok.sk
 • webová stránka
 • webová stránka

  Nech je to mladá firma alebo firma s bohatými skúsenosťami ktorá je dlhé roky na trhu, na internete z ktorejkoľvek môže sa stať významná spoločnosť. Veríme v možnostiach ktoré ponúka internet a že s našou pomocou môžete byť uspešnejší.

 • internetový obchod
 • internetový obchod

  Pre nás je dôležitý aby návštevníci Vašej webovej stránky sa v budúcnosti stali Vašimi klientmi, preto je našou prioritou pomôcť Vám vo svete internetového marketingu.

 • dizajn
 • dizajn

  "Prvý dojem je veľmi dôležitý" - často spomínaný v každodennom živote. Pri návšteve Vašej webovej stránky nech je to samozrejmosťou. Prvý dojem charakterizuje celý budúci vzťah medzi klientom a Vami. Nech Vaša stránka ponúka sprostredkovanie služieb alebo tovar, dôležitý je vzhlad.

Podporované prehliadače - IE,Chrome,Opera,Firefox,Safari
slogan

NAPÍŠTE NÁM gabor@mezei.sk

alebo zavolajte +421 908 713 614

Služby

Internetová prezentácia je v dnešnej dobe dôležitým nástrojom marketingu. Pri vytváraní webu plne rešpektujeme požiadavky klienta na dizajn a obsah, a vnášame do neho svoje niekolkoročné skúsenosti. Sme schopní poskytnúť celé spektrum web-designérskych služieb, od vytvorenia webu, jeho umiestnenia na server, neskoršiu aktualizáciu až po propagáciu a podporu návštevnosti.

Webstránky Tvorba web stránok od malých prezentácií po veľké firemné weby.

V oblasti tvorby web stránok sme zákazníkom pripravení poskytnúť komplexné internetové riešenia s využitím najnovších trendov spracovania a tvorby web stránok v súlade so všetkými platnými vývojárskymi štandardmi.


Internetové aplikácie Internetové a intranetové aplikácie a iné priamo na mieru.

Plánujete vo vašej spoločnosti prevádzkovať intranet, či iné web aplikácie? Máte produkt, či službu, ktorú chcete predstaviť netradičným spôsobom? Potom je web aplikácia tým správnym riešením. Internetové aplikácie tiež môžu vašim zákazníkom urýchliť prístup k informáciám o vašej spoločnosti, vašich produktoch, či službách.


Prevádzka a servis Udržiavanie webu, aktualizácie, servis po spustení.

Odovzdaním sa naša spolupráca nekončí. Zabezpečíme bezproblémovú prevádzku vašich internetových projektov, aktualizáciu technických častí ako aj obsahu, rozšírenie o nové funkcie a promptné odstránenie chýb v prípade potreby.

Internetové obchody E-shopy s jednoduchým ovládaním a mnoho funkciami presne podľa vašich požiadaviek.

Každý produkt ako aj internetový obchod je individuálny. Jedným univerzálnym obchodom nie je možné uspokojiť požiadavky všetkých predajcov. Každý eshop vytvárame na mieru, aby vyhovel všetkým požiadavkám a obsahoval potrebné funkcie.


Grafický dizajn, redizajn Jednoduchý ale pritom pútavý dizajn, ktorý bude jasne definovať jej zameranie

Kvalitný webdesign dizajn s logickou štruktúrou a rýchlou navigáciou umožní návštevníkovi rýchlejšie a jednoduchšie nájsť informácie, ktoré hľadá. Prvé, čo si návštevník stránky všimne, je prirodzene vzhľad stránky a to najmä jeho rozvrhnutie jednotlivých častí.


Doplnkové služby Registrácia domén, webový priestor a e-maily.

Ku všetkým našim webstránkam ponúkame aj doplnkové a podporné služby ako registráciu domén, webhosting, zriadenie e-mailových účtov a štatistiky návštevnosti.